PwC Service Delivery Center
Data aktualizacji: 2024-10-18
Katowice, śląskie
Audyt, Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2024-10-18 Aplikuj
Menedżer/Menedżerka I Audyt finansowy

Zespół RTM (Remote Team Members) zajmuje się wsparciem zespołów audytowych w spółkach PwC na całym świecie. Przedstawiciele Remote Team Member (RTM) świadczą kompleksowe wsparcie z zakresu szeroko rozumianych czynności audytowych, stanowią “przedłużenie” zespołu audytowego i wykonują zadania skrojone na miarę potrzeb danego klienta. Aktualnie poszukujemy doświadczonego audytora / audytorki z kwalifikacjami PIBR lub ACCA do tego zespołu.

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kontroli jakości zleceń przygotowywanych przez pracowników PwC Service Delivery Center Katowice dla klientów (działy audytu PwC w kilkunastu krajach)
  • Wskazywanie obszarów merytorycznych wymagających doskonalenia i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie jakości dostarczanych usług
  • Bieżące wsparcie merytoryczne dla pracowników PwC Service Delivery Center Katowice  m.in. prowadzenie szkoleń, przygotowywanie materiałów szkoleniowych, udział w konsultacjach.
  • Ocena poziomu wiedzy pracowników wraz ze wskazywaniem potrzeb wiedzowych oraz aktywny udział w opracowywaniu i realizowaniu działań naprawczych
  • Zaangażowanie w implementację i rozwój nowych usług oferowanych klientom
  • Praca w projektach mających na celu podnoszenie jakości dostarczanych usług, odpowiadanie na potrzeby klientów
  • Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • 5-letnie doświadczenie w świadczeniu usług audytowych
  • Biegły rewident lub członek ACCA
  • Wiedza z zakresu konstrukcji sprawozdań finansowych spółek działających w sektorze ogólnym w oparciu o MSR/MSSF
  • Mile widziane doświadczenie w audycie spółek z sektora finansowego
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowy atutem
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wielu ambitnych projektach dla klientów z kilkudziesięciu krajów oraz wewnątrz firmy
  • Zdobycie wiedzy z zakresu różnych legislacji
  • Możliwość wpływania na realny kształt naszych usług audytowych
  • Pracę w zespole ekspertów i rozbudowanie sieci profesjonalnych kontaktów
  • Wsparcie w zakresie utrzymania kwalifikacji zawodowych (PIBR i ACCA)
  • Pakiet wdrożeniowy – szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program)
  • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • Kompleksowa opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie oraz turystyczne
  • Możliwość skorzystania z pakietu opieki weterynaryjnej
  • Dedykowane seanse filmowe
  • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów,
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe
  • Akademia językowa obejmująca intensywne kursy upskillingowe, indywidualne konwersacje oraz zniżki do szkół językowych
  • Roczny bonus finansowy uzależniony od wyników pracy
  • Program Talent Management
  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów
  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków
  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic

Benefity

  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa biblioteka
  • Strefa relaksu
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne ​
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności..
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski