Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-08-27
Investment Director
Nr ref. 6/6/2024/SS/2897
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski
Praca stacjonarna

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, działającego w globalnie funduszu Private Equity, poszukujemy kandydata na stanowisko Investment Director / Senior Investment Director.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania
  • kompleksowa analiza rynku i otoczenia pod względem potencjału inwestycyjnego,
  • realizacja założeń strategii inwestycyjnej w kraju i za granicą,
  • analiza wykonalności i opłacalności potencjalnych i prowadzonych inwestycji, przygotowanie analiz, koordynacja procesu akwizycji i finasowania projektów,
  • bieżąca współpraca z doradcami finansowymi i kancelariami prawnymi,
  • zarządzanie portfelem inwestycyjnym, bieżące doradztwo i nadzór nad inwestycjami w portfelu,
  • bliska kooperacja z Zarządami spółek portfelowych oraz podległymi zespołami,
  • prowadzenie pełnego procesu inwestycyjnego end-to-end, aż do wyjścia z inwestycji.
Obowiązki
  • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, bankowość inwestycyjna),
  • min. 6 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w funduszu PE,
  • doświadczenie w inwestowaniu w spółki technologiczne będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność holistycznego spojrzenia na procesy, operacje i finanse w ramach organizacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zespołu,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość pakietu Ms Office.
Oferujemy
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + bonus uzależniony od wyników),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • biuro w centralnej części Warszawy.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Dyrektor
Języki
angielski
MS Office