Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-11
Controlling Manager
Nr ref. 55/10/2024/PR/11435/3235
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2024-10-11 Aplikuj
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki
  • koordynacja pracy zespołu kontrolingu - 5 FTE,
  • monitoring i kontrola budżetów w ramach Grupy,
  • szczegółowa analiza odchyleń od budżetów oraz sporządzanie analiz finansowych dla potrzeb Zarządu,
  • przygotowywanie prognoz oraz planów długoterminowych do celów zarządczych i strategicznych,
  • odpowiedzialność za cash-flow oraz stała praca nad poprawą rentowności,
  • bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi w ramach organizacji,
  • podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów,
  • rozwój dostępnych narzędzi i wdrażanie usprawnień,
  • bezpośrednia współpraca z CFO oraz Zarządem.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • min. 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem kontrolerów,
  • zaawansowana znajomość Excel, programów klasy ERP i systemów BI,
  • doskonałe umiejętności analityczne,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • certyfikat z obszaru zarządzania finansami (ACCA, CFA, CIMA) – będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty,
  • praca w środowisku dającym możliwość rozwoju w dużej Grupie,
  • pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, Multisport.