Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-10
Business Development Director (IT)
Nr ref. 4/7/2024/RD/2913
Warszawa, mazowieckie
IT
angielski
Data aktualizacji: 2024-09-10 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT/Telco, dostawcy produktów i rozwiązań w zakresie usług informacyjnych i komunikacyjnych, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Business Development Director.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • opracowanie i realizacja strategii budowania kanałów sprzedaży na rynkach zagranicznych, uwzględniając analizę rynków docelowych (kraje Unii Europejskiej) oraz konkurencji,
  • nawiązywanie relacji z klientami, analiza potrzeb klientów, prowadzenie negocjacji,
  • zarządzanie procesem wyboru potencjalnych partnerów biznesowych oraz dystrybutorów na rynkach zagranicznych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami zagranicznymi,
  • monitorowanie trendów rynkowych na arenie międzynarodowej oraz dostosowywanie strategii firmy do zmieniających się warunków,
  • przygotowanie i uruchomienie linii produktów w wersjach językowych na różnych rynkach Europy.
Obowiązki:
  • doświadczenie w internacjonalizacji produktów oraz budowaniu sieci sprzedaży zagranicznych,
  • preferowana znajomość branży telekomunikacyjnej,
  • doświadczenie w budowaniu kanałów sprzedaży - B2B2C, B2B, B2C, ecommerce,
  • umiejętności analizy rynków zagranicznych oraz identyfikacji szans i wyzwań biznesowych,
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych, umiejętności budowania relacji biznesowych na różnych poziomach,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C1,
  • mile widziana znajomość dodatkowego języka - preferowany niemiecki/hiszpański, prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy, pakiet benefitów.