Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-08-27
Ekspert ds. Inwestycji
Nr ref. 12/7/2024/DU/2924
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Rynki kapitałowe, Sprzedaż
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta z branży OZE poszukujemy osoby na stanowisko Eksperta/Managera ds. Inwestycji.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • realizowanie projektów inwestycyjnych end-to-end,
    określanie i uzgadnianie założeń dla planowanych inwestycji,
  • opracowywanie i analizowanie rozwiązań koncepcyjnych,
  • przygotowanie prezentacji nowych inwestycji/projektów,
  • przygotowanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert i ich weryfikacja,
  • koordynowanie spraw formalno-administracyjnych w procesie inwestycyjnym,
  • koordynowanie działań związanych z realizacją prac projektowych, w tym budowlanych,
  • przygotowywanie zleceń na prace remontowe/montażowe/budowlane,
  • analizowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
  • poszukiwanie nowych terenów inwestycyjnych.
Obowiązki:
  • wykształcenie wyższe (techniczne, inżynieria środowiska, budownictwo),
  • doświadczenie w branży odpadowej: gospodarka zagospodarowania odpadami,
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i konstruktywnej współpracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programu AUTOCAD,
  • prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty,
  • benefity (karta sportowa, opieka medyczna),
  • dobra atmosfera w pracy.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski