Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-09-11
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Sprzedaż
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-11 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Kierownik Zespołu Sprzedaży Internetowej i Akwizycji

Miejsce pracy: Warszawa
4546

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za tworzenie i optymalizację procesów akwizycji, tworzenie propozycji wartości dostosowanej do potrzeb potencjalnych klientów oraz realizację celów akwizycyjnych
  • Wspieranie kultury ciągłego uczenia się i doskonalenia poprzez tworzenie spersonalizowanych ścieżek edukacji i rozwoju w celu wzmacniania talentów i wspierania rozwoju kariery
  • Wzrost zespołu poprzez przemyślane planowanie, rekrutację i onboarding
  • Tworzenie i wdrażanie strategii akwizycji cyfrowej oraz upewnianie się, że zespół rozwija się zgodnie z wyznaczonym kierunkiem
  • Definiowanie celów akwizycji cyfrowej i monitorowanie ich wykonania
  • Zapewnienie wysokiej jakości i doskonałości poprzez definiowanie standardów i zapewnienie ich przestrzegania za pomocą coachingu, oceny i regularnie przekazywanej informacji zwrotnej
  • Proponowanie nowych rozwiązań zwiększających akwizycję i poprawiających doświadczenie klienta w kanałach elektronicznych
  • Monitorowanie postępów w realizowanych projektach i wspieranie zespołu w rozwiązywaniu napotkanych problemów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi i technologicznymi w celu zwiększania skali działań akwizycyjnych w kanałach cyfrowych
  • Definiowanie i monitorowanie mechanizmów kontroli wewnętrznej
  • Zapewnienie zgodności procesów oraz realizowanych działań z regulacjami prawnymi i wewnętrznymi politykami banku
  • Współpraca z innymi jednostkami banku (w tym zespołami technicznymi) w zakresie rozwoju akwizycji w kanałach cyfrowych
  • Dedykowana rola wymaga umiejętności współpracy aby dostosowywać wysiłki, dzielić się najlepszymi praktykami i przyczyniać się do sukcesu wspólnych inicjatyw.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność sprawnego zarządzania zespołem, w tym:
  • delegowanie zadań
  • motywowanie i wspieranie pracowników
  • monitorowanie postępów i efektów pracy
  • rozwiązywanie problemów i konfliktów
  • zapewnianie ciągłego rozwoju i szkolenia zespołu
  • tworzenie atmosfery współpracy i zaangażowania
  • Umiejętność wykorzystania rozwiązań AI do wzrostu wydajności pracy zespołu
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania priorytetami
  • Znajomość produktów i usług bankowych i regulacji z nimi związanych, wymagana do:
  • zapewnienia zgodności oferty i procesów z przepisami prawa i standardami jakości
  • zrozumienia potrzeb i preferencji klientów
  • doradzania i rekomendowania najlepszych rozwiązań
  • Kreatywność i innowacyjność, umożliwiające tworzenie i wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań, które zwiększają atrakcyjność i skuteczność prowadzonych działań, a także wyróżniają organizację na tle konkurencji i przyciągają nowych klientów
  • Umiejętności kreatywnego i strategicznego myślenia, niezbędne do:
  • tworzenia i wdrażania atrakcyjnych i innowacyjnych ofert i akcji promocyjnych
  • dostarczania wartości i rozwiązań dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów
  • wyznaczania i realizowania ambitnych celów sprzedażowych i marketingowych
  • podejmowania trafnych decyzji w oparciu o dane i analizy
  • Umiejętności analityczne i logicznego rozumowania, potrzebne do:
  • analizowania i interpretowania danych z różnych źródeł, takich jak raporty sprzedażowe, badania rynku, feedback klientów, wyniki testów A/B
  • segmentacji i profilowania klientów
  • identyfikowania i wykorzystywania szans i zagrożeń
  • pomiaru i raportowania skuteczności działań
  • oceny i minimalizowania ryzyka
  • Umiejętność współpracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi i złożonymi projektami oraz procesami w środowisku cyfrowym
  • Umiejętność osiągania celów biznesowych w wyznaczonym terminie
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i PowerPoint na poziomie umożliwiającym biznesowe zastosowanie
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację
  • Wyższe wykształcenie (Zarządzanie, Marketing, Finanse i rachunkowość lub inne powiązane z tymi dziedzinami)
  • 5 lat doświadczenia w Marketingu internetowym lub Akwizycji/Sprzedaży internetowej

To oferujemy:

  • Praca w innowacyjnym środowisku i współpraca z ekspertami branżowymi w topowej instytucji na polskim rynku bankowym, wielokrotnie docenianej i nagradzanej w konkursach tj. ranking Przyjazny Bank Newsweeka czy Złoty Bankier
  • Możliwość rozwoju zawodowego przez pracę w Banku Millennium, który regularnie zdobywa nagrody i wyróżnienia w obszarze digital co dodatkowo wzbogaca doświadczenie i kompetencje na rynku pracy
  • Możliwość dawania przykładu, inspirowania do doskonałości i wywierania znaczącego wpływu na wspólne działania
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów biznesowych
  • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków, współpracę z wieloma jednostkami w Banku
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premii kwartalnych
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • Pracę hybrydową (z przewagą pracy w biurze 90%)
  • Nowoczesne, komfortowe biuro w Warszawie (w okolicach metra Pole Mokotowskie), możliwość korzystania ze zniżek dla pracowników w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy MyBenefit
  • Parking rowerowy
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • PPK

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium