Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-07
HR Manager
Nr ref. 16/10/2024/IS/11392/3195
Warszawa, mazowieckie
Human Resources
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-07 Aplikuj
HR Manager

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - firmy z branży technologicznej, poszukujemy osoby na stanowisko HR Managera. Jest to rola samodzielna.

Właściwy kandydat powinien posiadać kilkuletnie doświadczenie w branży IT (start-up, doświadczenie przy produktach Saas - mile widziane) oraz swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Poszukuję osoby mającej doświadczenie we wspołpracy z zarządem, będącej driverem, myślącej poza schematami.

Praca 100% z biura, z okazjonalnym home office.

HR Manager

HR Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania
  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla w branży IT i e-commerce,
  • wdrażanie narzędzi i rozwiązań Performance Based Hiring,
  • analizowanie potrzeb i rekomendowanie rozwiązań związanych z zarządzaniem personelem,
  • prowadzenie działań EB wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • wsparcie w bieżących działaniach operacyjnych w obszarze personalnym,
  • ścisła współpraca z zarządem i kierownikami działów.
Obowiązki
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera / HR Managera w firmie IT,
  • doświadczenie w procesach oceny pracowniczej, modelach kompetencyjnych, tworzeniu i wdrażaniu planów rozwojowych, a także szkoleń i programów talentowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu działań EB,
  • umiejętność budowania dobrych relacji na różnych poziomach organizacji,
  • dynamiczne, proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i konfliktów,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • płynna znajomość języka angielskiego (min. B2+).
Oferujemy
  • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę lub B2B oraz pakiet benefitów,
  • atrakcyjna lokalizacja biura (ścisłe centrum),
  • duża swoboda działania,
  • możliwość aktywnego uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy i ekspansji brandu na rynki zagraniczne.