RSM Poland
Data aktualizacji: 2024-10-24
Poznań, wielkopolskie
Audyt, Księgowość
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-24 Aplikuj
RSM Poland to ponad 280 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 64 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Audit Assistant (m/f)
Miejsce pracy: Poznań

Jakie będą Twoje zadania:

  • Uczestnictwo w projektach związanych z badaniem oraz przeglądem sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej;
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i innych dokumentów przy wsparciu doświadczonych Seniorów i Managerów.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie ekonomiczne z obszaru finansów i rachunkowości;
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy w dziale audytu lub w księgowości;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętność analizy danych finansowych;
  • Dobra znajomość przepisów o rachunkowości;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych - przeważnie woj.: wielkopolskie i mazowieckie.

Co oferujemy:

  • Przejrzysta ścieżka kariery - realna możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu;
  • Elastyczny czas pracy oraz praca w trybie hybrydowym;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta;
  • Środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów (m.in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy);
  • Praca przy ciekawych projektach krajowych i międzynarodowych dla zróżnicowanego portfela klientów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szkolenia indywidualne i grupowe - kwalifikacje to podstawa, dlatego zapewniamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego/niemieckiego;
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w procesie rozwoju ścieżki kwalifikacji zawodowych (PIBR/ACCA);
  • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.;
  • Akcje CSR - pracownicy regularnie uczestniczą w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie;
  • Co tydzień świeże owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca i inne smaczne niespodzianki;
  • Prezenty świąteczny i upominki na inne okazje;
  • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Administratorem danych jest RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski