Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-30
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Human Resources
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-30 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta z branży FMCG, poszukujemy  kandydata na stanowisko Compensation & Benefits (Senior) Specialist.

Compensation & Benefits (Senior) Specialist

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 59/8/2024/DU/3139

Obowiązki:
  • opracowywanie i wdrażanie polityki wynagrodzeń i benefitów w firmie,
  • analiza rynkowych trendów wynagrodzeń i świadczeń, tworzenie rekomendacji na ich podstawie,
  • koordynacja rocznych procesów budżetowych w zakresie kosztów wynagrodzeń i świadczeń,
  • zarządzanie procesem wartościowania stanowisk pracy oraz przygotowywanie opisów stanowisk,
  • udział w procesach oceny pracowniczej oraz przygotowywanie raportów dotyczących wyników,
  • nadzór nad procesem podwyżek i innych działań związanych z wynagrodzeniami,
  • tworzenie i aktualizacja raportów i analiz z obszaru wynagrodzeń oraz kluczowych wskaźników HR,
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze controllingu personalnego i systemów wynagrodzeń.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w analizie i raportowaniu danych,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość narzędzi analitycznych,
  • szczególnie MS Excel,
  • umiejętność analitycznego i samodzielnego myślenia,
  • inicjatywa i proaktywne podejście do wyzwań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach.