Eurocash
Data aktualizacji: 2024-09-06
Młodszy Księgowy/a
Nr ref. CDR/JM/03.09.2024
Komorniki
Księgowość
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-06 Aplikuj

Komorniki

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

  • Księgowanie dokumentów w powierzonym obszarze odpowiedzialności.
  • Prowadzenie rozliczeń oraz praca w programie SAP.
  • Zapewnienie zgodności księgowań ze standardami rachunkowości przyjętymi dla spółek Grupy.
  • Przygotowywanie zestawień i analiz na bieżące potrzeby.
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości.
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie kierunkowe (z obszaru finansów, rachunkowości itp.).
  • Możesz pochwalić się znajomością pakietu MS Office, a szczególnie Excela.
  • Lubisz pracę zespołową, choć chętnie realizujesz zadania samodzielnie.
  • Dobrze organizujesz swoją pracę.
  • Masz zdolności analityczne i dobrze czujesz się w świecie cyfr.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku FMCG.
  • Dostęp do różnorodnych szkoleń i kursów, które pomogą w dalszym rozwoju umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy.
  • Niezbędne narzędzia, elastyczne godziny i hybrydowy system czasu pracy po okresie wdrożenia (tydzień pracy z biura, tydzień z domu).
  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.
  • Umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz Top Employer Polska 2024.

Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

ODKRYJ NASZE BENEFITY

  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia i kursy
  • Karty przedpłacowe
  • Konkursy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
SAP MS Office MS Excel
Pełny etat
Specjalista
Pełny etat
Specjalista