Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-19
Księgowa
Nr ref. 5/9/2024/EL/11264/3103
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
Data aktualizacji: 2024-09-19 Aplikuj
Księgowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, Kancelarii Prawniczej z lokalizacją na Mokotowie, szukamy kandydatów na stanowisko Księgowej/Księgowego.

Księgowa

Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych lub księgi przychodów i rozchodów (KPiR),
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ewidencji, np. środków trwałych i wyposażenia,
  • wypełnianie i składanie deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego (VAT, PIT, CIT),
  • księgowanie faktur sprzedażowych i kosztowych,
  • składanie JPK,
  • wyliczanie składek ZUS i składanie deklaracji.
Wymagania:
  • kierunkowe wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym — warunek konieczny,
  • znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT), ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu poleconych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji kandydata,
  • przyjazne miejsce pracy z możliwością rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zawiązania stosunku pracy w oparciu o Umowę o Pracę lub kontakt B2B.