Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-09-19
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-19 Aplikuj
Starszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu i Raportowania w Zespole Współpracy z Brokerami

Miejsce pracy: Warszawa
4515

Twój zakres obowiązków:

Rozwój biznesu:

  • Przygotowanie strategii biznesowej, planów budżetowych oraz sprzedażowych
  • Identyfikowanie ryzyk związanych z realizacją celów oraz opracowywanie strategii zarządzania nimi
  • Identyfikowanie obszarów do optymalizacji w obszarze kredytów hipotecznych (proces kredytowy, parametry produktu)
  • Prowadzenie projektów biznesowych z udziałem wielu jednostek Banku w zakresie hipotecznym w kanale brokerskim
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych dot. zmian w procesach sprzedaży kredytów hipotecznych w kanale brokerskim (w szczególności proces kredytowy i system informatyczny)

Analiza biznesowa i raportowanie:

  • Analiza potrzeb brokerów, klientów oraz rynku w celu identyfikacji usprawnień procesowych oraz produktowych
  • Sporządzanie cyklicznych raportów sprzedaży i efektywności (Excel)
  • Sporządzanie raportów na potrzeby rozwoju biznesu i prowadzonych projektów (Excel)
  • Definiowanie wymagań do raportowania automatycznego w PowerBI
  • Projektowanie, prognozowanie oraz monitorowanie KPI (Excel)
  • Raportowanie administracyjne w zakresie wsparcia kanału brokerskiego (Excel): Rozliczanie sprzedaży oraz przygotowanie danych do planów kontroli

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość produktu oraz procesu w zakresie kredytu hipotecznego
  • Umiejętność analizowania danych (sprzedażowych, procesowych), wyciągania wniosków i przekładanie ich na rekomendacje biznesowe
  • Praktyczna znajomość MS Excel i PowerPoint
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zaangażowaniem wielu jednostek
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Nastawienie na szukanie rozwiązań oraz wychodzenie z inicjatywą
  • Chęć rozwoju i nauki

To oferujemy:

  • Ciekawe i kreatywne zadania związane z rozwojem sprzedaży kredytów hipotecznych w kanale brokerskim
  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, usprawnień, wdrażania nowych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premii kwartalnych
  • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty Multisport, biletów do kina, bonów zakupowych i voucherów
  • Pracę hybrydową, z przewagą pracy w biurze w Warszawie (w okolicach metra Pole Mokotowskie) - 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie
  • Możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office