Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-09-18
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-18 Aplikuj
Ekspert ds. Rozwoju Produktu dla Mikroprzedsiębiorstw (Regulacje/AML)

Miejsce pracy: Warszawa
4525

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie regulacjami i ofertą: rachunków bieżących / usług płatności / usług dodanych dla klientów mikroprzedsiębiorstw oraz jej rozwijanie
  • Udział w opracowywaniu rozwiązań i procesów zapewniających prawidłowe realizowanie obowiązków KYC/AML w zakresie rachunków firmowych mikroprzedsiębiorców
  • Opracowywanie i opiniowanie dokumentacji i procedur dotyczących produktów, w tym z obszaru KYC/AML
  • Przygotowywanie specyfikacji dla obszaru IT oraz przeprowadzanie testów, w tym dla rozwiązań z obszaru KYC/AML
  • Wspieranie działalności Wydziału Klientów Biznes poprzez zapewnienie zgodności działań z przepisami prawa krajowego, międzynarodowego oraz procedurami wewnętrznymi
  • Udział w projektowaniu efektywnych i skutecznych procesów oraz bezpieczeństwa regulacyjnego
  • Merytoryczne wsparcie Sieci Sprzedaży oraz jednostek operacyjnych w zakresie procesów KYC/AML

Nasze wymagania:

  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w banku lub innej instytucji bezpośrednio współpracującej z mikroprzedsiębiorcami poparte sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość rynku produktów i rozwiązań dla segmentu mikro
  • Bardzo dobra znajomość procesu tworzenia i sprzedaży produktów dla mikroprzedsiębiorców oraz narzędzi go wspomagających
  • Znajomość przepisów w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu AML
  • Dobra znajomość otoczenia prawnego regulującego działalność banków, w szczególności prawo bankowe, prawo rynków finansowych i kapitałowych
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz współpracy w zespole
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS PowerPoint, MS Excel, MS Access
  • Wykształcenie wyższe: bankowość, finanse, zarządzanie, prawo i pokrewne

To oferujemy:

  • Pracę w topowej instytucji na polskim rynku bankowym, wielokrotnie docenianej i nagradzanej w konkursach przez m.in. magazyn Global Finance
  • Udział w innowacyjnych projektach związanych z efektywnym i skutecznym budowaniu procesów oraz bezpieczeństwa regulacyjnego
  • Możliwość zarządzania i tworzenia oferty produktów bankowych dla mikroprzedsiębiorstw
  • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków w zakresie produktów/procesów/procedur dla Klienta Biznes
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premii kwartalnych
  • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty Multisport, biletów do kina, bonów zakupowych i voucherów
  • Pracę hybrydową (3/2), z przewagą pracy w biurze w Warszawie (w okolicach metra Pole Mokotowskie)
  • Możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy MyBenefit
  • Dofinansowanie do okularów
  • Parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium