Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-09-17
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-17 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Konsultant ds. Wsparcia Projektów i Inicjatyw Produktowych

Miejsce pracy: Warszawa
4520

Twój zakres obowiązków:

  • Przenoszenie treści marketingowych wraz z ich edycją
  • Redagowanie prostych, precyzyjnych tekstów
  • Dopasowanie treści dokumentów do nowych formatów z implementacją prostego języka
  • Aktualizacja dokumentów wraz z ich digitalizacją

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość zasad języka polskiego, lekkie pióro
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Znajomość zasad „prostego języka”
  • Doświadczenie w pracy z treściami marketingowymi
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu: filologia polska, angielska, dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w najlepszym banku cyfrowym wg ostatniego rankingu 2024 magazynu Global Finance
  • Rozwój indywidualnych zdolności oraz kompetencji w obszarze redakcji tekstów marketingowych
  • Ciekawe zadania związane z digitalizacją dokumentacji produktowej w obszarze kont osobistych
  • Umowę zlecenie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Pracę hybrydową (3 dni w Centrali Banku Millennium, w atrakcyjnej lokalizacji - nieopodal stacji metra Pole Mokotowskie, 2 dni zdalnie)
  • Możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium