Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-05
Warszawa, mazowieckie
Project Management
angielski
Data aktualizacji: 2024-09-05 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii poszukujemy Kierownika ds. Realizacji Projektów Fotowoltaicznych.

Kierownik ds. Realizacji Projektów Fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 65/7/2024/KK/2981

Obowiązki:
  • planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów PV z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem,
  • odpowiedzialność za wynik i utrzymanie marży na projekcie,
  • raportowanie postępów prac oraz wyników finansowych,
  • podejmowanie kluczowych decyzji technicznych,
  • monitorowanie i koordynacja podwykonawców,
  • bezpośredni nadzór nad zleconymi pracami,
  • negocjacje oraz reprezentowanie firmy w rozmowach z klientem,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • zarządzanie podległym zespołem.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne zbliżone profilem do wskazanego stanowiska,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 3 lata,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do delegacji służbowych,
  • znajomość pakietu Microsoft Office – Word, Excel.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • wszystkie niezbędne materiały do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • rozwój zawodowy i praca przy realizacji dużych obiektów kubaturowych.