Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-02
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-02 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy handlowej poszukujemy kandydatek lub kandydatów na stanowisko Samodzielnego Księgowego / Samodzielnej Księgowej.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa, międzynarodowa firma handlowa

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 69/7/2024/AZ/2973

Wymagania:
  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych oraz wyciągów bankowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych - JPK, VAT UE, CIT8,
  • ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, kontrola kont rozrachunkowych, przepływów pieniężnych,
  • śledzenie i analiza bieżących zmian w przepisach księgowo-podatkowych (UOR, PIT, CIT, VAT),
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji przewidzianej obowiązującymi przepisami,
  • tworzenie zestawień miesięcznych, kwartalnych i rocznych.
Obowiązki:
  • ukończone studia na kierunku rachunkowość, ekonomia lub pokrewne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość przepisów rachunkowych oraz przepisów prawa podatkowego,
  • umiejętność dotrzymywania terminów, zdolności interpersonalne, rzetelność, dokładność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • komfortowe biuro w centrum w Warszawie z możliwością pracy Home Office do 5 -6 dni w miesiącu.