Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-08-29
Controlling Manager
Nr ref. 59/7/2024/DU/2964
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość
polski
Data aktualizacji: 2024-08-29 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Controlling Managera.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • zarządzanie procesem tworzenia budżetów, planów operacyjnych oraz forecastów wraz z analiza odchyleń,
  • koordynacja i nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca oraz okresów sprawozdawczych,
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących m.in. rentowności zleceń produkcyjnych, zużycia materiałów, kosztów produkcji w ramach istniejących źródeł danych, oceny inwestycji,
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, rekomendacje dalszych działań,
  • monitorowanie prawidłowości rozliczeń produkcji, kontrola kosztów, zapasów i stanów magazynowych,
  • współpraca z audytem w zakresie badania bilansu Spółki,
  • raportowanie do Zarządu oraz Grupy,
  • usprawnianie procesów raportowych oraz kontrolingowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, zarządzanie),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego,
  • znajomość zagadnień księgowości, kontrolingu finansowego i rachunkowości zarządczej,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych,
  • umiejętność i chęć tworzenia oraz budowania narzędzi kontrolingowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna),
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i praca w przyjaznej atmosferze.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
polski