Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-08-29
Payroll Specialist with German
Nr ref. 58/7/2024/AK/2963
Kraków, małopolskie
Księgowość, Human Resources
angielski, niemiecki
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-08-29 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużego SSC na terenie Krakowa, poszukujemy Payroll Specialisty z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • nadzorowanie pełnej obsługi płac dla rynku niemieckiego,
  • ścisła współpraca z dostawcą usług płacowych,
  • dostarczanie wszelkich danych dostawcy usług płacowych w celu wsparcia przygotowania listy płac,
  • weryfikowanie i przeglądanie listy płac, aby potwierdzić ich dokładność,
  • współpraca z odpowiednimi urzędami w zakresie dokumentacji i świadczeń,
  • obsługa oraz przetwarzanie wynagrodzeń, świadczeń i innych płatności związanych z płacami,
  • bieżąca analiza prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • wsparcie dla pracowników, dostawców oraz wewnętrznych interesariuszy w kwestiach związanych z płacami.
Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu płacami na rynek niemiecki,
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami usług kadrowo-płacowych, zdolność zrozumienia,
  • wdrożenia zasad i procedur zgodnie z lokalnymi przepisami i celami firmy,
  • znajomość języka angielskiego (B2) oraz niemieckiego (B2),
  • doskonałe umiejętności rozwiązywania skomplikowanych problemów kadrowo-płacowych,
  • silna orientacja na obsługę klienta.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • tworzenie procesów kadrowo-płacowych na rynek niemiecki,
  • możliwość pracy hybrydowej (2 dni z biura, 3 dni z domu),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz karta Multisport.