Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-10
Analityk Biznesowy ds. Rozwoju Rynku
Nr ref. 24/7/2024/AB/2934
Kraków, małopolskie
Księgowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Biznesowego ds. Rozwoju Rynku. Umowa na zastępstwo – okres 1,5 roku. Jeśli fascynuje Cię możliwość udziału w globalnych projektach rozwojowych, masz umiejętności analityczne, a precyzyjność i odpowiedzialność to Twoje DNA – zapraszamy do współpracy przy tworzeniu biznesplanów, gromadzeniu danych i informacji oraz zarządzaniu projektami inwestycyjnymi.

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania
  • współpraca z zespołem w celu przygotowania biznesplanu nowych inwestycji,
  • prowadzenie badań rynku i analiza danych - przygotowanie rekomendacji handlowych i inwestycyjnych,
  • weryfikacja, analiza i ocena danych,
    tworzenie dashboardów i raportów,
  • wspomaganie Kierowników Projektów Inwestycyjnych w realizacji i monitorowaniu projektów.
Obowiązki
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze analiz finansowych / analiz rynku firmy produkcyjnej,
  • doświadczenie w projektach w organizacji międzynarodowej,
  • biegłość w Power BI, MS Project, MS Excel, SQL i VBA,
  • wykształcenie wyższe – ekonomia, nauki ścisłe,
  • uporządkowany i analityczny sposób myślenia,
  • umiejętność planowania i organizacji,
  • gotowość do pracy z zespołami w różnych strefach czasowych, w tym do wyjazdów służbowych,
  • doskonały angielski w mowie i piśmie.
Oferujemy
  • doświadczenie pracy w międzynarodowej organizacji produkcyjnej,
  • pracę hybrydową (3/2 - Kraków) lub w pełni zdalną,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie i program MyBenefit.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SQL VBA PowerBI MS Project