Taxinbusiness
Data aktualizacji: 2024-06-28
mazowieckie
Księgowość
angielski

Poszukiwany/ Poszukiwana!

Kierownik Działu Księgowego

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inna dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia,
  • możliwość kreowania swojego stanowiska,
  • dużą samodzielność,
  • wsparcie merytoryczne,
  • przyjazne środowisko pracy, w którym każdy jest doceniany,
  • Multisport, rozbudowany pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie,
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego wykształcenia, stażu pracy i zaangażowania.

Twoje obowiązki:

  • dobór zespołu, alokacja zadań, nadzór i weryfikacja wykonania zadań,
  • bezpośredni nadzór nad procesem badania sprawozdań finansowych,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad podległym zespołem,
  • uczestnictwo w spotkaniach,
  • rozwój systemu rachunkowości zarządczej i kontrolingu,
  • wdrażanie i doskonalenie nowych metod księgowych lub procedur, które mogą poprawić efektywność operacji, w tym obszar kontroli wewnętrznej,
  • identyfikowanie problemów z procesami księgowymi lub procedurami, które mogą prowadzić do przyszłych błędów lub błędnych interpretacji danych,
  • onboarding nowych klientów,
  • okresowa kontrola zapisów księgowych oraz wyliczeń podatkowych klientów prowadzonych przez podległy zespół,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • raportowanie na potrzeby Zarządu,
  • budżetowanie kosztów osobowych,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze księgowości/ finansów/ ekonomii,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości i podatków,
  • wysokie umiejętności komunikacji i współpracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy, w tym umiejętność realizowania kilku zadań jednocześnie,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • kompetencje zarządcze.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Dowolny
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski
Dowolny
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski