Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-24
Dyrektor Operacyjny (facility management)
Nr ref. 78/10/2024/KW/11461/3265
Warszawa, mazowieckie
Logistyka
angielski, polski
Data aktualizacji: 2024-10-24 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży facility management, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki
  •  reprezentowanie spółki przed kontrahentami,
  • zarządzanie operacyjne oraz odpowiedzialność za wynik operacyjny zgodnie z przyjętym budżetem,
  • zarządzanie zespołem kierowników/koordynatorów (umiejętne delegowanie zadań, motywowanie, rozliczanie, rekrutacja, rozwój),
  •  nadzór i aktywne wspieranie realizacji celów budżetowych,
  • planowanie oraz wdrażanie strategii i działań rozwojowych na powierzonym obszarze – rynek public, usługi SOFT i HARD FM,
  • odpowiedzialność za proces renegocjacji kontraktów z klientami,
  • analiza efektywności bieżących procesów operacyjnych oraz rentowności realizowanych kontraktów,
  •  budowanie dobrych relacji z klientami, dbałość o jakość tych relacji,
  • współpraca z działem sprzedaży w procesie pozyskania i rozwoju współpracy z klientami,
  • inicjowanie projektów i działań optymalizacyjno – rozwojowych w powierzonym obszarze.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z zarządzaniem operacyjnym,
  •  minimum 3-letnie doświadczenie w branży usług dla biznesu (preferowane usługi z obszaru facility management),
  •  doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • nastawienie na budowanie długotrwałych i dobrych jakościowo relacji z klientem,
  • dynamizm w działaniu, nastawienie na rozwój,
  • umiejętność pracy w  środowisku public,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji,
  • bardzo dobra znajomość rynku public,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do zajmowanego stanowiska,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • dobrą atmosferę oraz pakiet benefitów.