Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-23
HR Specialist / Specjalista HR
Nr ref. 65/10/2024/IS/11446/3261
Warszawa, mazowieckie
Human Resources
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-23 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy kosmetycznej, szukamy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki
  • prowadzenie akt personalnych oraz dbanie o ich aktualność i zgodność z przepisami prawa pracy,
  • przygotowywanie umów o pracę, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych,
  • monitorowanie i aktualizowanie danych w systemie HR,
  • koordynacja procesu zatrudnienia, w tym przygotowanie dokumentów pracowniczych,
  • obsługa benefitów,
  • wspieranie procesu rekrutacji dla wybranego obszaru,
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i ocena kompetencji kandydatów,
  • wspieranie managerów w sprawach związanych HR,
  • udzielanie informacji i wsparcia pracownikom w kwestiach związanych z HR,
  • rozwiązywanie problemów personalnych oraz mediowanie w konfliktach,
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz organizacja i koordynacja szkoleń,
  • organizacja procesu wprowadzania nowych pracowników do firmy,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych oraz wspieranie nowych pracowników w adaptacji do środowiska pracy,
  • zarządzanie procesem odejścia pracowników, exit interview,
  • udział w realizacji projektów związanych z polityką personalną firmy,
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesach HR.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów HR,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość MS Excel,
  • mile widziana znajomość systemu Enova,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z firmą zewnętrzną.
Oferujemy
  • praca hybrydowa: 3 dni z biura, 2 dni home office,
  • prywatna opieka medyczna,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.