Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-07-31
Główna Księgowa/Główny Księgowy
Nr ref. 4/7/2024/DU/2951
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski
Praca hybrydowa

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko Główna Księgowa/Główny Księgowy.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania
  • prowadzenie pełnej księgowości firmy, sporządzanie sprawozdań finansowych według Polskiej Ustawy o Rachunkowości,
  • odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z działem finansowym oraz działem sprzedaży w firmie.
Obowiązki
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość przepisów dotyczących rachunkowości oraz podatków,
  • min. 6 lat doświadczenia w dziale księgowym, w tym min. 2 lata doświadczenia jako Główna/y Księgowa/y,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w branży produkcyjnej, handlowej lub usługowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy,
  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, samochód służbowy,
  • hybrydowy model pracy: 3+2.