Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-17
Kraków, małopolskie
Human Resources
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-17 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

W związku z rozwojem zespołu zajmującego się rekrutacją dla branży energetycznej poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji do naszego oddziału w Krakowie.

Specjalista ds. Rekrutacji, Branża Energetyczna

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 68/10/2024/GK/11451/3248

Obowiązki
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na wszystkich etapach realizacji w obszarze związanym z rolami technicznymi w branży energetycznej,
  • dobór strategii prowadzenia projektu rekrutacyjnego: tworzenie i publikacja ogłoszeń, aktywny direct search,  selekcja kandydatów, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
  • dbanie o candidate experience na każdym etapie procesu rekrutacyjnego,
  • budowanie długoterminowych relacji z kandydatami w ramach specjalizacji,
  • bieżąca współpraca z klientami w zakresie realizowanych procesów rekrutacyjnych.
Wymagania
  • doświadczenie zawodowe w jako rekruter wewnętrzny lub w agencji rekrutacyjnej,
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru technicznego,
  • samodzielność, zaangażowanie, oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
  • elastyczna forma zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej do 3 dni tygodniu.