Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-16
Plant Manager
Nr ref. 78/4/2024/PB/3239
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2024-10-16 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednej z największych rodzinnych grup kapitałowych w Polsce, poszukujemy

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki
  • nadzór nad zakładami produkcyjnymi,
  • kontrola procesów przemysłowych pod kątem: rozwoju, efektywności, rentowności, skalowalności,
  • wyznaczania obszarów wspólnych zakupów, obszarów Lean Manufacturing,
  • analiza opłacalności inwestycji produkcyjnych,
  • opracowanie i kontrola wskaźników KPI dla poszczególnych obszarów produkcyjnych,
  • ocena efektywności działalności na tle rynku,
  • udział w procesach due dilligence,
  • opracowywanie propozycji optymalizacji biznesu pod kątem efektywności,
  • bieżąca współpraca z innymi działami,
  • wsparcie decyzji strategicznych,
  • współudział w tworzeniu długoterminowych planów strategicznych,
  • współudział w tworzeniu oferty produktowej.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania produkcją, kontroling przemysłowy, inżynierii procesów produkcyjnych lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku np. Kierownik Produkcji/Kontroler Kosztów, Plant Manager,
  • wymagane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • dobra znajomość j. angielskiego, mile widziany j. niemiecki,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych (mile widziany Power BI),
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • kreatywność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy
  • pracę w jednej z największych rodzinnych grup kapitałowych w Polsce,
  • ciekawe wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju,
  • kartę Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • ubezpieczenie na życie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego.