Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-11
Specjalista ds. Kadr i Płac
Nr ref. 52/10/2024/SS/11431/3228
Imielin, śląskie
Księgowość, Human Resources
angielski, niemiecki
Data aktualizacji: 2024-10-11 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektrycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Imielin

Wymagania
  • kompleksowe zarządzanie obsługą kadrowo-płacową pracowników delegowanych do pracy za granicą (rynek niemiecki),
  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy w Polsce i Niemczech,
  • przygotowywanie pełnej dokumentacji kadrowej, w tym umów o pracę, aneksów oraz świadectw pracy,
  • rozliczanie podatków, składek ZUS oraz innych należności pracowniczych,
  • prowadzenie rejestrów dotyczących czasu pracy i urlopów,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • przygotowywanie deklaracji do ZUS, PFRON oraz PPK,
  • zakładanie wniosków do ZUS o wydanie Zaświadczeń A1,
  • udzielanie doradztwa w zakresie przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • śledzenie i wdrażanie aktualnych zmian w przepisach prawa pracy oraz ubezpieczeń.
Obowiązki
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac,
  • doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników oddelegowanych,
  • biegła obsługa programów kadrowo-płacowych,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz doskonałe zdolności organizacyjne,
  • sumienność, odpowiedzialność i precyzja w realizacji powierzonych obowiązków.
Oferujemy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • nowoczesne biuro,
  • zatrudnienie na podstawie UoP,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, integracje).