Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-28
Manager Działu Ochrony
Nr ref. 87/9/2024/GS/11364/3168
Trzebnica, dolnośląskie
Human Resources, Logistyka
polski
Data aktualizacji: 2024-10-28 Aplikuj
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy produkcyjnej, która jest w trakcie wzrostu produkcyjnego, poszukujemy Managera Działu Ochrony. Manager będzie odpowiedzialna/y za kompletne zarządzanie wewnętrznymi zespołami ochrony i ich liderami. W przyszłości planowane jest poszerzenie działu i zwiększenie ilości nadzorowanych zakładów.

Miejsce pracy: Trzebnica

Obowiązki
  • zarządzanie pracą około 80 pracowników ochrony i 4 liderów, zapewniając efektywne funkcjonowanie grupy,
  • nadzór nad bezpieczeństwem w 3 zakładach produkcyjnych, dbając o najwyższe standardy ochrony,
  • monitorowanie przestrzegania przepisów BHP, PPOŻ oraz standardów ochrony, aby stworzyć bezpieczne środowisko pracy,
  • nadzór nad procesami związanymi z kontrolą ruchu osobowego i ruchu pojazdów,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi normami,
  • aktywny udział w procesach rekrutacyjnych i szkoleniowych, wspierając rozwój kompetencji zespołu,
  • ścisła współpraca z działem administracji (wspólne struktury),
  • bezpośrednie raportowanie do Zarządu.
Wymagania
  • wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu zespołami ochrony,
  • umiejętność motywacji zespołu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych w obrębie zakładów,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • zaświadczenie o niekaralności (do przedstawienia na ostatnim etapie rekrutacji).
Oferujemy
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • wliczone koszty dojazdów do pracy,
  • możliwość wewnętrznego rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, bilety na różne wydarzenia, karty przedpłacone i bony),
  • paczki tematyczne i świąteczne,
  • program poleceń pracowników.