Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-10-17
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Administracja
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-17 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista ds. Zarządzania Umowami IT

Miejsce pracy: Warszawa
4118

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i weryfikacja zapisów umów, konsultacje z działem prawnym
  • Zapewnienie zgodności umów IT z aktualnymi przepisami prawa
  • Planowanie i realizacja procesu zarządzania umowami z dostawcami IT
  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami sprzętu i usług IT w zakresie umów, zamówień, rozliczeń
  • Udział w procesie wyboru dostawców
  • Przygotowywanie raportów, wycen i analiz (cyklicznych i ad-hoc)
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi organami audytorskimi
  • Obsługa klientów wewnętrznych w zakresie realizacji ich potrzeb dotyczących sprzętu i usług IT

Nasze wymagania:

  • Umiejętność sporządzania, weryfikowania i analizowania zapisów w umowach z dostawcami IT
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji procesu zarządzania umowami z dostawcami IT
  • Doświadczenie w procesie wyboru dostawców (w tym przygotowywania RFI/RFP)
  • Wiedza na temat rynku produktów i usług IT, w tym usług telekomunikacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel i PowerPoint, poparta praktycznym doświadczeniem
  • Zdolności analityczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze prowadzenia analiz dotyczących produktów i usług IT (wyceny, analizy business case, porównywanie i analiza modeli licencyjnych oprogramowania, itp.)
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem IT (OPEX i CAPEX)
  • Doświadczenie we wdrażaniu i/lub użytkowaniu rozwiązań klasy SAM
  • Doświadczenie w negocjowaniu kontraktów licencyjnych oprogramowania (np. Microsoft, Oracle, VMWare, RedHat)
  • Znajomość zagadnień FinOps
  • Doświadczenie w zakresie wyboru, kontraktowania i rozliczania dostawców usług telekomunikacyjnych
  • Praktyczna znajomość środowisk baz danych MS Access i SQL Server

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy MyBenefit
  • Parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski