Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-05
Księgowa / Księgowy
Nr ref. 7/9/2024/GS/11266/3106
Trzebnica, dolnośląskie
Księgowość
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-05 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy produkcyjnej, szukamy osoby na stanowisko Księgowa / Księgowy. Dołączenie do zespołu daje szeroką możliwość rozwoju oraz dopasowania codziennych zadań do dynamicznych potrzeb firmy.

Miejsce pracy: Trzebnica

Obowiązki:
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych,
  • regularne monitorowanie i kontrola zapisów na kontach księgi głównej,
  • zarządzanie ewidencją środków trwałych w systemie SAP,
  • opracowywanie cyklicznych raportów i sprawozdań,
  • współpraca przy miesięcznym i rocznym zamykaniu ksiąg,
  • ścisła współpraca z GUS/NBP w celu przygotowywania raportów i sprawozdań,
  • praca nad automatyzacją i usprawnianiem procesów,
  • współpraca z Główną Księgową.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, itp.),
  • około 3 lata doświadczenia zawodowego na adekwatnym stanowisku,
  • znajomość SAP,
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów księgowych,
  • znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość Excel.
Oferujemy:
  • możliwość wewnętrznego rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, bilety na różne wydarzenia, karty przedpłacone i bony),
  • paczki tematyczne i świąteczne,
  • program poleceń pracowników,
  • okazjonalna praca hybrydowa (zgodnie z ustawą).