Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-13
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-13 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży transportu medycznego, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Operacyjnego, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie całokształtem operacyjnej działalności firmy.

Dyrektor Operacyjny (Transport Medyczny)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 60/8/2024/KW/3092

Obowiązki:
  • zarządzanie całokształtem operacyjnej działalności firmy,
  • inicjowanie działań w celu optymalizacji efektywności procesów realizacji i planowania transportu,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii operacyjnej zgodnej z celami firmy,
  • odpowiedzialność za flotę pojazdów,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości oraz procedur bezpieczeństwa,
  • inicjowanie i wdrażanie projektów mających na celu innowacje i rozwój firmy,
  • zarządzanie zespołem oraz oddziałami firmy na terenie Polski,
  • nadzór nad realizacją zleceń transportowych pod kątem operacyjnym np. terminowość oraz dbanie o jakość procesu,
  • analiza wyników operacyjnych oraz raportowanie do Zarządu.
Wymagania::
  • doświadczenia w zarządzaniu operacyjnym w branży transportowej, mile widziane doświadczenie w transporcie medycznym,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka lub pokrewne,
  • znajomość nowoczesnych metod analiz kosztów w celu ich optymalizacji i poprawy jakości usług,
  • doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia -umowa o pracę lub B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w strategicznych projektach firmy,
  • elastyczność oraz realny wpływ na projekty oraz rozwój firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz samochód służbowy,
  • szeroki pakiet benefitów.