EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2024-09-12
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-12 Aplikuj
Managerka / Manager w Zespole Deal Origination - Strategia i Transakcje

Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymanie długoterminowych relacji zarówno wewnątrz organizacji, jak i z potencjalnymi inwestorami, ze szczególnym uwzględnieniem Private Equity oraz Strategów w regionie CEE,
  • Zbieranie informacji o nadchodzących transakcjach na rynkach CEE,
  • Analiza strategicznych aspektów transakcji istotnych dla inwestorów finansowych,
  • Rozumienie kryteriów inwestycyjnych i wspieranie inwestorów w identyfikacji przyszłych transakcji,
  • Przygotowywanie kompleksowych analiz wybranych spółek i sektorów,
  • Zarządzanie zespołem analityków,
  • EY.AI - Twoje możliwości na tym stanowisku rozszerza sztuczna inteligencja, która będzie Ci towarzyszyć i wspierać w codziennej pracy. Dzięki wykorzystaniu AI Twoje analizy, praca z danymi i tworzenie innowacji wzniosą się poziom wyżej. Zaczniesz od cyklu szkoleń, a następnie będziesz korzystać z EYQ - swojego wirtualnego asystenta i innych unikalnych narzędzi, często dostępnych tylko w EY. Stale inwestujemy w innowacje, aby zapewnić Ci środowisko pracy, w którym możesz skupić się na jej najciekawszych aspektach i tworzyć najlepsze rozwiązania dla klientów.

Nasze wymagania:

  • Minimum 5-6 lat doświadczenia w obszarze doradztwa transakcyjnego i/lub strategicznego,
  • Doświadczenie w pracy z funduszami Private Equity będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w consultingu mile widziane,
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania nim,
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Excel,
  • Biegła znajomość języka angielsko i polskiego,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Determinacja i samodzielność w realizacji zadań oraz dążeniu do celu.

To oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju i zdobycia różnorodnego doświadczenia, w tym: pracy z ekspertami w obszarze strategii i transakcji, współpracy z zespołami Deal Origination EY z regionu CESA,
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu kwalifikacji i certyfikatów m.in.: ACCA, CFA,
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University,
  • Career Counselor - profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery,
  • Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania,
  • Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych,
  • Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania,
  • Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline).

Deal Origination to kluczowy obszar w EY, skupiający się na identyfikacji i analizie nadchodzących transakcji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Naszym celem jest dostarczenie wartościowych informacji, które wspierają fundusze Private Equity oraz Strategów w wybieraniu spółek, mających potencjał stać się cennym elementem ich portfela inwestycyjnego.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Dołączając do naszego zespołu Deal Origination będziesz mieć szansę zrozumieć, jak inwestorzy i fundusze podejmują decyzje inwestycyjne. Będziesz analizować rynki CEE w poszukiwaniu potencjalnych transakcji, współpracując ściśle z regionalnymi biurami EY. Oferujemy Ci rozwój w zakresie corporate finance, oraz zdobycie unikalnego doświadczenia na rynku transakcyjnym.

Benefity

ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
paczki świąteczne
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.