Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-10
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski, polski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-10 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z międzynarodowych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy, która dołączy do zespołu i wesprze w zarządzaniu transakcjami kapitałowymi, finansowaniem projektów oraz rozliczeniami podatkowymi.

Samodzielna Ksiegowa/Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 63/8/2024/DU/3079

Obowiązki
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • księgowanie i rozliczanie transakcji kapitałowych: emisje akcji, obligacji, transakcje pożyczkowe,
  • obsługa finansowania projektów i pożyczek: księgowanie oraz rozliczanie umów finansowych, w tym monitorowanie i kontrola przepływów finansowych,
  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych, w tym podział na koszyki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu struktury holdingowej w firmie, w tym wsparcie w wydzielaniu działalności i tworzeniu jednostek zależnych,
  • przygotowywanie raportów finansowych i analiz na potrzeby zarządu oraz audytów,
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i księgowych oraz ich implementacja w firmie.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • min. 3 lat doświadczenia w dziale księgowości, preferowane doświadczenie w obszarze transakcji kapitałowych,
  • biegła znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, samodzielność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w ciekawych projektach związanych z rozwojem struktur holdingowych,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu,
  • hybrydowy model pracy.