Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-11
Ekspert ds. Sprawozdawczości
Nr ref. 98/7/2024/PB/3010
Rzeszów, podkarpackie
Księgowość, Rynki kapitałowe, Ubezpieczenia
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-09-11 Aplikuj
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta w branży chemii budowlanej w Polsce, poszukujemy kandydata na stanowisko Eksperta ds. Sprawozdawczości. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie (praca w modelu hybrydowym).

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
  • przygotowanie skonsolidowanych segmentów operacyjnych Grupy Kapitałowej we współpracy z działem księgowości i kontrolingu,
  • konsolidacja sprawozdań finansowych wg. MSSF - przygotowanie danych do wyłączeń konsolidacyjnych,
  • nadzorowanie poprawności księgowań w poszczególnych spółkach zależnych, zgodnie ze standardami oraz polityką rachunkowości Grupy Kapitałowej,
  • śledzenie zmian w MSR/MSSF i ich wdrażanie w Grupie Kapitałowej,
  • opracowywanie, analizowanie i prezentowanie analiz finansowych w ramach poszczególnych spółek.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub pokrewnych,
  • minimum 3 lata doświadczenia pracy w pełnej księgowości,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości MSR/MSSF oraz prawa podatkowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków i inicjatywa w proponowaniu rozwiązań.
Oferujemy:
  • pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków oraz grupowe ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania samochodu służbowego do użytku prywatnego,
  • elastyczny model pracy z możliwością pracy zdalnej (3 dni w tygodniu),
  • dodatkowe dni wolne od pracy,
  • pracę w nowoczesnym biurze z dogodnym dojazdem (niedaleko zjazdu z autostrady A4).