Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-09-03
Chief Accountant
Nr ref. 70/7/2024/PR/2983
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2024-09-03 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy świadczącej usługi leasingowe, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • odpowiedzialność za sprawozdawczość wewnętrzną i zewnętrzną na potrzeby Zarządu, US, GUS oraz instytucji finansowych,
  • nadzór nad pracownikami działu księgowości,
  • nadzór nad ewidencją środków trwałych,
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Finansowego oraz współpraca z zarządem,
  • współpraca z audytorem oraz doradcą podatkowym,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • wypełnianie deklaracji podatkowych,
  • optymalizowanie pracy zespołu księgowego, wdrażanie usprawnień, zarządzanie zmianami w organizacji.
Obowiązki:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomości zasad rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość ustaw oraz prawa podatkowego,
  • biegła znajomość MS Excel,
  • kwalifikacje, Biegłego Rewidenta, ACCA, CIMA – będą dodatkowym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem systemu premiowego,
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków), rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie.