Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-08-14
Główna Ksiegowa / Główny Księgowy
Nr ref. 51/6/2024/DU/2855
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego międzynarodowego Klienta, z branży usług, szukamy kandydata na stanowisko Główna Księgowa/Główny Księgowy.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • nadzór nad wszystkimi aspektami zarządzania finansami i księgowością firmy,
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej,
  • budowanie, kierowanie, nadzorowanie i dbanie o rozwój zespołu księgowego,
  • odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg rachunkowych,
  • przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych firmy,
  • przygotowywanie raportów księgowych na potrzeby Zarządu firmy oraz organów zewnętrznych,
  • sporządzanie okresowych raportów wymaganych przepisami prawa w tym: CIT-2, VAT-7, PIT-4 oraz wszystkich deklaracji dla ZUS i GUS,
  • analiza i sporządzanie okresowych raportów o sytuacji finansowej firmy (bilansu, cash-flow, deklaracji rozliczeniowych dla ZUS, GUS, urzędów skarbowych, PFRON itp.),
  • odpowiedzialność za współpracę z audytorami, bankami, instytucjami zewnętrznymi oraz organami podatkowymi.
Obowiązki:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • minimum 3-letnie doświadczenie pracy na stanowisku Głównego Księgowego,
  • praktyczna i teoretyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • praca hybrydowa.