Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-08-13
Senior Recruiter
Nr ref. 90/6/2024/PR/2894
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Human Resources
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Oczekuj więcej! Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Recruiter w ramach specjalizacji: Tax & Legal.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na wszystkich etapach realizacji w specjalizacji Tax & Legal,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów i budowanie z nimi długoterminowych relacji,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń o pracę,
  • bieżąca współpraca z klientami w zakresie realizowanych procesów rekrutacyjnych,
  • prowadzenie działań employer brandingowych oraz aktywność w social mediach,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa długoterminowych relacji z obecnymi klientami,
  • udział w wydarzeniach branżowych związanych ze stanowiskiem pracy.
Obowiązki
  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży, rekrutacji lub obsługi klienta – warunek konieczny,
  • samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa i bardzo dobra organizacji czasu pracy,
  • umiejętności pracy zespołowej, gdzie współpraca i partnerstwo to kluczowe wartości,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 - B2.
Oferujemy
  • możliwość wyboru ścieżki kariery i awansu co kwartał,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • elastyczny lub zadaniowy czas pracy,
  • biuro w ścisłym centrum Warszawy (pl. Trzech Krzyży),
  • pakiet szkoleń wspierających rozwój zawodowy,
  • wyjazdy zagraniczne dla najlepszych konsultantów,
  • samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultantów,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport i lekcje angielskiego.