Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-07-30
Kontroler Finansowy
Nr ref. 26/7/2024/PB/2936
Katowice, śląskie
Kontroling, Księgowość
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, działającej w strukturach międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydata na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania
  • przygotowywanie kluczowych raportów finansowych, m.in. budżetu, rachunku zysków i strat, bilansu oraz analiz odchyleń wynikowych,
  • analiza marżowości produktów i wydajności produkcji, w bezpośredniej współpracy z działami biznesowymi: handlu, produkcji i logistyki,
  • tworzenie raportów i narzędzi wspomagających biznes, wykorzystując gotowy system BI i umiejętności analityczne,
  • dokładna analiza kalkulacji kosztów standardowych i odchyleń od budżetu,
  • monitorowanie kluczowych wskaźników finansowych i rekomendowanie kroków prowadzących do dalszego wzrostu firmy,
  • analiza finansowa procesów produkcyjnych oraz założeń sprzedażowych, marży, cenników,
  • analizy finansowe ad-hoc we współpracy z Zarządem.
Obowiązki
  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego, preferowane doświadczenie z firm produkcyjnych,
  • doświadczenie w firmach działających w środowisku międzynarodowym będzie dużym atutem,
  • silnie rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne, budowanie relacji z biznesem będzie kluczowym aspektem stanowiska,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość w komunikacji wewnątrz organizacji, zdolności interpersonalne.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie),
  • możliwość rozwoju w obszarze firmy produkcyjnej, działającej w strukturach międzynarodowej grupy,
  • praca dla firmy będącej liderem rynku, we współpracy z globalnymi brandami,
  • możliwość objęcia funkcji na drodze rozwoju do funkcji kierowniczej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • hybrydowy tryb pracy.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski