Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-21
Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Nr ref. 77/10/2024/GS/11460/3252
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość
angielski, polski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-21 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy Młodszej Księgowej/Młodszego Księgowego. Praca w tym zespole stwarza doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w strukturach organizacji oraz zdobycia cennego doświadczenia w obszarze księgowości korporacyjnej.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów,
  • zarządzanie operacjami księgowymi,
  • procesowanie płatności,
  • współpraca w zakresie Księgi Głównej,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • udział w tworzeniu aktualizacji obowiązujących procedur,
  • współpraca z innymi kluczowymi działami.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe z finansów i rachunkowości, księgowości lub ekonomii,
  • wcześniejsze doświadczenie w biurze rachunkowym lub dziale księgowości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość MS Excel,
  • dokładność i umiejętność wyszukiwania błędów.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca hybrydową (3 dni z biura, 2 dni z domu),
  • premia półroczna,
  • nowoczesne i przytulne biuro zlokalizowane w centrum Wrocławia,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny, MultiSport, dofinansowanie kursów).