EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2024-10-26
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
Praca stacjonarna, Praca zdalna
Data aktualizacji: 2024-10-26 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
EY Financial Challenger – XX. edycja konkursu dla studentów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ty też weź udział w XX. edycji EY Financial Challenger - prestiżowym konkursie dla studentów zainteresowanych biznesem, transakcjami i doradztwem strategicznym.
  • Jeśli chcesz poznać Strategiczną Stratosferę, wyślij swoje zgłoszenie na stronie konkursowej – do gry możesz wejść solo lub w 3- lub 4- osobowym zespole.
  • Na początek wypełnij test przygotowany przez ekspertów EY z działu Strategii i Transakcji.
  • Kolejny etap to praca zespołowa nad memorandum informacyjnym, które zwieńczy prezentacja przed naszymi ekspertami.
  • Rozgrywka finałowa w Warszawie będzie polegać na przeprowadzeniu symulacji transakcji kupna/sprzedaży spółki. Sprawdzimy i rozwiniemy też Twoje umiejętności z zakresu modelowania i negocjacji.

Nasze wymagania

  • Nie musisz znać się na transakcjach – stworzyliśmy ten konkurs po to, by wprowadzić Cię do świata corporate finance i pokazać w praktyce, jak przeprowadzać spektakularne transakcje.
  • W konkursie mogą brać udział studenci wszystkich lat studiów (nawet pierwszych), którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia.

To oferujemy

  • Dostęp do niedostępnego dla szerszej publiczności wymiaru corporate finance.
  • Nagrody finansowe dla najlepszych - aż 35 000 PLN za pierwsze miejsce i 15 000 PLN za drugie.
  • Nagrody rzeczowe z limitowanej edycji EY Financial Challenger.
  • Oferty kariery w dziale Strategii i Transakcji dla zwycięzców konkursu.

Benefity

ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
paczki świąteczne
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska