Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-23
Finance Manager
Nr ref. 38/10/2024/MR/11416/3210
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2024-10-23 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z kapitałem zachodnim, szukamy doświadczonego Finance Manager. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie finansami, optymalizację procesów oraz wsparcie strategicznych projektów, mających kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy na rynkach europejskich.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki
  • nadzór nad zespołem finansowym oraz zapewnianie rzetelnych raportów finansowych,
  • optymalizacja procesów finansowych, poprawa efektywności i transparentności działań,
  • opracowanie, monitorowanie i aktualizacja budżetów oraz prognoz finansowych,
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych oraz identyfikacja ryzyk i możliwości,
  • współpraca z zarządem, dostarczanie analiz wspierających rozwój i podejmowanie decyzji,
  • sporządzanie grupowych raportów finansowych i ich przekazywanie do centrali,
  • uczestnictwo w globalnych projektach finansowych wspierających strategię firmy,
  • tworzenie raportów finansowych i operacyjnych, zarówno cyklicznych, jak i ad-hoc,
  • zarządzanie płynnością finansową oraz przygotowywanie prognoz przepływów pieniężnych.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • minimum 6 lat doświadczenia w finansach, w tym co najmniej 4 lata jako Manager,
  • wiedza w zakresie planowania finansowego, budżetowania i kontroli kosztów,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami finansowymi, minimum 5 pracowników,
  • umiejętność analizy danych finansowych i przygotowywania precyzyjnych raportów,
  • biegła znajomość języka angielskiego w komunikacji biznesowej,
  • mile widziane kwalifikacje ACCA, CIMA lub w trakcie ich zdobywania,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz zdolność do pracy zespołowej.
Oferujemy
  • pracę w dynamicznej firmie z ambitnymi planami rozwoju na rynku europejskim,
  • udział w strategicznych projektach finansowych w poziomie regionu,
  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz roczny system bonusowy,
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka zdrowotna i inne świadczenia,
  • auto służbowe do użytku prywatnego.