Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-23
Analityk Finansowy
Nr ref. 31/10/2024/EL/11409/3204
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
polski
Praca stacjonarna
Data aktualizacji: 2024-10-23 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy handlowej, szukamy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania
  • praca na dużych zbiorach danych, interpretacja oraz wyciąganie wniosków z analiz,
  • przygotowywanie analiz, raportów oraz prezentacji,
  • bliska współpraca z biznesem,
  • przygotowywanie budżetu oraz monitoring jego realizacji,
  • przygotowywanie miesięcznych prognoz,
  • rozwój i doskonalenia narzędzi do raportowania, analizy i symulacji,
  • wsparcie księgowości przy czynnościach końca miesiąca.
Obowiązki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z dużą ilością danych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów,
  • zaawansowana znajomość MS Office, głównie Excel,
  • umiejętność budowania  modeli danych,
  • samodzielność, proaktywność i odpowiedzialność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość Qlik lub Power BI będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • pracę stacjonarną w biurze na warszawskim Targówku,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego.