Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-09
FP&A Manager
Nr ref. 39/10/2024/MR/11417/3211
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość
angielski
Praca stacjonarna, Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-09 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko FP&A Manager. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem planowania finansowego oraz analizę wyników w celu wsparcia strategicznych decyzji biznesowych.

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania
  • zarządzanie zespołem specjalistów odpowiedzialnych za analizy finansowe,
  • wspieranie grupy w obszarze finansów poprzez planowanie i analizy wyników,
  • organizacja i koordynowanie proces budżetowania, w tym jego bieżąca analiza,
  • opracowywanie raportów finansowych w oparciu o kluczowe wskaźniki KPI,
  • monitorowanie przepływów finansowych i dbanie o płynność finansową organizacji,
  • konsolidacja wyników grupy zgodnie z międzynarodowymi standardami sprawozdawczości,
  • nadzór nad procesem planowania i zatwierdzania inwestycji,
  • analiza kapitału obrotowego i identyfikacja możliwości optymalizacji.
Obowiązki
  • wyższe wykształcenie w obszarze finansów, ekonomii lub pokrewnym,
  • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – C1,
  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem liczącym do 3 FTE,
  • biegła znajomość MS Office, szczególnie Excel, oraz systemów SAP,
  • doskonałe umiejętności analityczne i zdolność tworzenia dokładnych prognoz,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami finansowymi i strategicznymi,
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i podejmowania szybkich decyzji.
Oferujemy
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus bonus roczny
  • rozwój zawodowy oraz udział w licznych szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie i inne dodatki,
  • auto służbowe, laptop i telefon służbowy do dyspozycji,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.