EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2024-10-07
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting, Księgowość
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-07 Aplikuj
Senior / Seniorka w Zespole Audytu Instytucji Finansowych - Audyt

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ciekawych i pełnych wyzwań projektów z zakresu analizy sprawozdań finansowych podmiotów takich jak banki, zakłady ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne, spółki leasingowe, spółki faktoringowe, domy maklerskie itd.,

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem projektowym,
  • Wsparcie zespołu w uzyskaniu zrozumienia procesów biznesowych funkcjonujących w audytowanych instytucjach finansowych,
  • Codzienna współpraca z klientami oraz koordynowanie projektów w ramach międzynarodowej sieci biur EY,
  • Praktyczne wykorzystanie znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Wyciąganie wniosków z przeanalizowanych przez zespół projektowy obszarów działalności instytucji finansowych i przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji dotyczących prowadzonych prac,
  • Wykorzystywanie najnowocześniejszych i dostosowanych do potrzeb naszych prac narzędzi technologicznych (m.in. EY Canvas, EY Helix, EY Atlas) oraz EY.AI. Twoje możliwości na tym stanowisku rozszerzy sztuczna inteligencja, która będzie Ci towarzyszyć i wspierać w codziennej pracy. Dzięki wykorzystaniu AI Twoje analizy, praca z danymi i tworzenie innowacji wzniosą się poziom wyżej. Zaczniesz od cyklu szkoleń, a następnie będziesz korzystać z EYQ - swojego wirtualnego asystenta i innych unikalnych narzędzi, często dostępnych tylko w EY. Stale inwestujemy w innowacje, aby zapewnić Ci środowisko pracy, w którym możesz skupić się na jej najciekawszych aspektach i tworzyć najlepsze rozwiązania dla klientów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zdobyte w firmie audytorsko-doradczej, najchętniej w audycie lub doradztwie dla instytucji finansowych,
  • Zainteresowanie specyfiką pracy i bieżącymi wydarzeniami na rynkach finansowych połączone z umiejętnością analitycznego myślenia i interpretacji danych,
  • Nastawienie na szukanie rozwiązań i dzielenie się wiedzą,
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Umiejętność zarządzania i organizowania pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów w zespole i z klientem,Gotowość do pracy na pełny etat i odbywania od czasu do czasu kilkudniowych podróży służbowych,
  • Wyższe wykształcenie (najchętniej z obszaru finansów i rachunkowości, ale nie jest to obowiązkowe) i chęć do dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Rozpoczęte zdobywanie uznanych kwalifikacji w zakresie rachunkowości i finansów (Biegły Rewident, ACCA),

  • Mile widziane doświadczenie w audycie zakładów ubezpieczeń.

To oferujemy

  • Miejsce w różnorodnym zespole, w którym każdy ma szansę rozwinąć skrzydła,
  • Realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku finansowym,
  • Budowanie Twojej profesjonalnej marki osobistej - opanujesz sztukę efektywnej komunikacji i storytellingu, a także będziesz współpracować z rozpoznawalnymi ekspertami. Nawiążesz wartościowe relacje biznesowe już od samych początków kariery, które zostaną z Tobą na długo,
  • Klarowną ścieżkę kariery dostosowaną do Twoich potrzeb i umiejętności,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę hybrydową i nasze nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy,
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów (Biegły Rewident, ACCA),
  • Career Counselora – dedykowanego, doświadczonego doradcę, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY.
  • A jakby to nie wystarczyło to możesz jeszcze skorzystać z:
  • Dostępu do nowoczesnych platform e-learningowych, takich jak: Udemy for Business - dostęp do ponad 200 000 szkoleń online, Go Fluent – platformy, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie, czy EY Badges – globalnej platformy umożliwiającej certyfikację Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult International Business School,
  • Dodatkowych dni urlopu, w tym 8 godzin na realizację działań wolontariackich w czasie pracy,
  • EY Summer Academy – unikalny cykl szkoleń wyjazdowych, które zapewnią Ci miękkie lądowanie nawet na najbardziej wymagających projektach,
  • Unikalnych, dedykowanych programów innowacyjnych dla pracowników EY Innovate – na realizację innowacyjnych pomysłów przeznaczamy 10 milionów zł rocznie!,
  • Dedykowany budżet na integrację i wyjazdy,
  • Program benefitów EY Care&Wellness: masaże, bilety, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna wraz z dodatkowym, profilaktycznym przeglądem stanu zdrowia w pakiecie, korporacyjna karta kredytowa, służbowy iPhone z nieograniczonym Internetem – mamy zbyt wiele benefitów (dostępnych online i offline) by zmieściły się w tym ogłoszeniu.
W zespołach Assurance EY Polska pracuje już ponad 900 wyjątkowych osób – ekspertów w swojej dziedzinie i takich, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Audytor to zawód przyszłości, ale ciągle ewoluuje. Dzięki wysokiej jakości danym, nowoczesnym narzędziom oraz wiedzy przygotujemy Cię i na dziś i na jutro. Wspieramy tworzenie własnych, indywidualnych ścieżek kariery, aby dać Ci pewność, że karierowo dotrzesz tam, gdzie chcesz, najszybciej jak to możliwe.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

  • Będziesz pracować z największymi spółkami w Polsce, zarówno międzynarodowymi koncernami, jak i najciekawszymi polskimi instytucjami finansowymi. Zapewnimy doświadczenia i możliwości rozwoju, które pozwolą Ci wykorzystać Twój potencjał – aż 85% pracowników Audytu EY Polska wskazuje, że ma dostęp do takich doświadczeń zawodowych, których potrzebuje do budowania swojej kariery.
  • Społeczność Assurance opiera się na wzajemnym wsparciu, zaufaniu i szacunku dla różnorodnych punktów widzenia. Każdy jest mile widziany, wspólnie świętujemy sukcesy, a w obliczu wyzwań stoimy za sobą murem. Sekretem naszego sukcesu jest to, że lubimy ze sobą pracować – aż 88% pracowników uważa, że ludzie, z którymi pracują, dają im poczucie przynależności do zespołu.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
prywatna opieka
medyczna
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na
życie
możliwość pracy
zdalnej
elastyczny czas
pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
korporacyjna karta
kredytowa
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
biletów do kina, teatru
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • korporacyjna karta kredytowa
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.