Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-10-11
Starszy Kontroler Kosztów Produkcji
Nr ref. 43/9/2024/PB/11307/3132
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-10-11 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, działającej w strukturach międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydata na stanowisko Starszego Kontrolera Kosztów Produkcji. Siedziba firmy mieści się na południu Krakowa.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • wsparcie strategicznych kierunków rozwoju firmy celem podejmowania decyzji, rekomendacji dla Zarządu, Działów Produkcji i Działów Sprzedaży,
  • udział w tworzeniu rocznego budżetu, prognoz finansowych i planu wieloletniego, a także monitorowanie ich wykonania oraz analiza odchyleń,
  • analiza finansowa procesów produkcyjnych oraz założeń sprzedażowych, marży,
  • analizy finansowe ad-hoc we współpracy z Zarządem,
  • bezpośrednia współpraca z działami biznesowymi firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane z firm produkcyjnych,
  • wiedza z zakresu analizy finansowej, rachunkowości finansowej oraz zarządczej,
  • opracowywanie zestawień materiałowych produktów,
  • odpowiedzialność za zarządzanie kosztami w systemie oraz aktualizowanie kosztu produktu zgodnie ze standardami budżetowymi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • dobra znajomość Microsoft Excel,
  • znajomość SAP,
  • zdolności analityczne oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie z możliwością awansu w rozpoznawalnej firmie produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem,
  • motywacyjny system wynagrodzeń z możliwością rozwoju finansowego oraz system premiowy,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • praca dla firmy będącej liderem rynku, we współpracy z globalnymi brandami,
  • pracę w trybie hybrydowym.