TPA Poland
Data aktualizacji: 2024-10-25
Księgowy / Księgowa
Nr ref. 01/032024/ACCPOZKAT
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Księgowość
angielski
Praca hybrydowa, Praca zdalna
Data aktualizacji: 2024-10-25 Aplikuj

TPA Poland z Baker Tilly TPA i Baker Tilly Legal Poland to ponad 400 ekspertów w biurach w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA. Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Legal Poland.

Jesteśmy częścią TPA Group, międzynarodowej grupy konsultingowej zatrudniającej ponad 1700 ekspertów w 12 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Jako członek Baker Tilly International, jednej z 10 największych światowych firm zajmujących się doradztwem biznesowym i audytem, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej. TPA Poland, Baker Tilly TPA oraz Baker Tilly Legal Poland są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce.

miejsce pracy:
Poznań

Ty i My to dobre połączenie jeśli:

  • Posiadasz dwuletnie doświadczenie na tym stanowisku oraz w pracy na pełnych księgach handlowych.
  • Dobrze znasz oraz wykorzystujesz w praktyce zasady rachunkowości i przepisy polskiego prawa podatkowego (kalkulacje CIT, JPK_VAT).
  • Posługujesz się j. angielskim na poziomie min. B1 (głównie w piśmie) - prowadzimy korespondencję mailową także z zagranicznymi klientami.
  • Jesteś osobą, która cechuje się komunikatywnością, bardzo dobrą organizacją pracy oraz samodzielnością w działaniu a ponadto lubisz pracować zespołowo.
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym lub firmie consultingowej
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Enova

Twoje zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych naszych klientów w tym: ewidencja dokumentów księgowych w systemie księgowym: uzgadnianie sald kont, weryfikowanie i rozliczanie rozrachunków, wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca.
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych (CIT, VAT) oraz innych deklaracji wymaganych prawem oraz raportów do instytucji zewnętrznych GUS, NBP.
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz obsłudze kontroli podatkowych i audytów.
  • Sprawozdawczość na potrzeby wewnętrzne Klientów (raporty, zestawienia).
  • Bieżący kontakt mailowy z naszymi klientami oraz organami i instytucjami państwowymi.
  • Wspieranie pracy osób młodszych stażem w ramach zespołu.

Oferujemy

  • STABILNOŚĆ I RENOMĘ. TPA w Polsce ma wysoką i stabilną pozycję wśród firm doradzających przedsiębiorstwom działającym w sektorze nieruchomości I budownictwa na polskim rynku.
  • ROZWÓJ ZAWODOWY. Jasna ścieżka kariery, z możliwością awansów co rok. Ponadto organizujemy wewnętrzne spotkania "Knowledge Managment" na których specjaliści dzielą się swoją wiedzą w obszarze podatkowym.
  • BUDŻET SZKOLENIOWY, dający szansę na udział w kursach językowych i szkoleniach merytorycznych m.in. dofinansowanie szkoleń KiDP i SKWP.
  • ELASTYCZNA FORMA PRACY. Na co dzień pracujemy w systemie hybrydowym, ale jesteśmy otwarci również na pracę zdalną z cyklicznymi dojazdami do warszawskiego biura.
  • STAWIAMY NA WSPÓŁPRACĘ. Bardzo cenimy sobie partnerskie relacje w zespole, oparte na szczerości i otwartości.
  • DOSTĘP DO PLATFORMY MyBenefit (do wyboru: opieka medyczna w Allianz, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, vouchery zakupowe).
  • NOWOCZESNE NARZĘDZIA PRACY. Platforma grywalizacyjna, nakładka do Office ze wzorami merytorycznymi, nieodzowny Teams, Sharepoint czy dedykowane narzędzia IT.
  • DBAMY o DOBROSTAN. Zdrowie psychiczne jest dla nas ważne, dlatego każdy ma możliwość  wsparcia w dedykowanej platformie.
  • DOSTĘP DO PLATFORMY E-LEARNINGOWEJ. Ponad 150 kursów m.in. w obszarach: MS Office, programowania, marketingu, zarządzania I szeroko pojętego rozwoju osobistego.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. wyślij aplikację przez stronę www
2. skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do wybranych kandydatów
3. zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przyszłego przełożonego
4. poczekaj na naszą decyzję - informację otrzyma każdy kandydat

Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski