Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-10-01
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
Praca stacjonarna
Data aktualizacji: 2024-10-01 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Opiekun Klienta w Galerii Handlowej

Miejsce pracy: Gdańsk
2027

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługujesz klientów z zaangażowaniem i dbałością o ich potrzeby
  • Budujesz i rozwijasz relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku
  • Analizujesz indywidualne potrzeby klientów i w odpowiedzi na nie - prezentujesz dopasowaną ofertę
  • Dzielisz się wiedzą, inspirujesz i wspierasz klientów w tym, jak korzystać ze zdalnych kanałów obsługi
  • Wspólnie z zespołem realizujesz grupowe cele sprzedażowe z zachowaniem najwyższych standardów jakości

Nasze wymagania:

  • Posiadasz doskonałe umiejętności interpersonalne - tj. umiesz budować relacje i aktywnie słuchać, a cierpliwość i empatia to Twoje drugie imię
  • Cechuje Cię wysoki poziom kultury osobistej
  • Lubisz pracować z ludźmi i wiesz, czym w praktyce jest praca zespołowa
  • Ważne jest dla Ciebie to, aby przestrzegać obowiązujących standardów etyki i obsługi klienta
  • Masz już za sobą pierwsze doświadczenie w pracy z klientem
  • Potrafisz rozpoznać potrzeby klienta i sprostać jego oczekiwaniom
  • Interesujesz się obszarem bankowości i śledzisz rozwój nowych technologii
  • Jesteś gotowy do pracy na pełen etat w systemie zmianowym
  • Posiadasz wykształcenie średnie

To oferujemy:

  • Przejrzysta ścieżka kariery – w tym jasne kryteria awansu, pakiet szkoleń i certyfikacji
  • Umowa o pracę - na początek na 12 miesięcy
  • Czas na Twój rozwój – w tym szkolenia przygotowujące do pracy z klientem i produktami bankowymi oraz regularne, dodatkowe szkolenia, dzięki którym podniesiesz swoje kompetencje
  • Prywatna opieka medyczna oraz preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej z tysiącem zniżek i benefitów – w ramach platformy możesz skorzystać m.in. z karty sportowej, biletów do kina, bonów zakupowych i voucherów
  • Akcje wolontariackie, które możesz wspierać i inicjować
  • Atmosfera oparta na zaufaniu i współpracy

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium.
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

W formularzu wpisz numer referencyjny 2027 wybrane przez Ciebie miasto.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista