Sii Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2024-09-05
Specjalista ds. podatków
Nr ref. 240902-SP0R5
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2024-09-05 Aplikuj

Possible locations

Warszawa

Dział Księgowości Sii to ponad 30 osobowy zespół pełen pasji i zaangażowania.

Odpowiadamy za kompleksowe wsparcie firmy w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego. Wykorzystujemy w naszej pracy nowoczesne narzędzia IT.

Jeśli chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, dzielić się wiedzą i doświadczeniem, wspierać nasz biznes poprzez łączenie kwestii podatkowych z rozwojem firmy – dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Doradztwo w obszarze podatków ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z cenami transferowymi
  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
  • Weryfikacja umów, porozumień i innych dokumentów w zakresie podatkowym
  • Przygotowywanie opinii podatkowych, wniosków o interpretacje
  • Wsparcie w kontroli dokumentacji księgowej pod względem ryzyka podatkowego
  • Przygotowywanie raportów i podsumowań dla Głównej Księgowej, Dyrektora Finansowego i Zarządu
  • Pomoc przy redagowaniu pism do organów podatkowych – udzielanie informacji
  • Współpraca z innymi departamentami spółki w obszarze zagadnień podatkowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych oraz monitorowanie bieżącego orzecznictwa

Twoje umiejętności

  • Wykształcenie wyższe na kierunku prawo, finanse lub pokrewnym
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze podatków, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze cen transferowych (doświadczenie zdobyte w firmie doradczej będzie atutem)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i logicznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
  • Gotowość do współpracy z menedżerami różnych działów

What we offer

Great Place to Work since 2015
it's thanks to feedback from our workers that we get this special title and constantly implement new ideas
Employment stability
revenue of EUR 410 M, no debts, since 2006 on the market
We share the profit with Workers
last year we allocated PLN 21M to this benefit
Dozens of fascinating projects for prestigious brands from all over the world
you can change them thanks to Job Changer application
Attractive benefits package
privaate healthcare, benefits cafeteria platform, car discounts and more
Comfortable workplace
class A offices or remote work
PLN 1 000 000 per year for your ideas
with this amount, we support the passions and voluntary actions of our workers
Investment in your growth
language courses, trainings, mentoring program, buddy program --you choose
Fantastic atmosphere
created by all Sii Power People

Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski