RSM Poland
Data aktualizacji: 2024-09-11
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Księgowość
Praca stacjonarna
Data aktualizacji: 2024-09-11 Aplikuj
RSM Poland to ponad 280 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 64 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Program Rozwojowy dla Studentów – AuditAction (m/f)
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • AUDITaction to 3-tygodniowy kurs prowadzony w warszawskim biurze RSM Poland. Nasz autorski program został opracowany w taki sposób, aby skutecznie i szybko przekazać wiedzę niezbędną każdemu początkującemu audytorowi. Wszystko oparte na konkretnych przykładach, „z życia wziętych”. Gwarantujemy, że po ostatnim spotkaniu będziesz dobrze przygotowany do pracy na stanowisku asystenta w Dziale Audytu – zwłaszcza w naszej firmie.

Nasze wymagania:

  • AUDITaction to program przygotowany dla młodych osób na początku drogi zawodowej. Jeśli studiujesz na III - V roku lub jesteś absolwentem kierunku finansowego, masz zmysł analityczny, a Excel nie jest Ci obcy i dobrze porozumiewasz się w języku angielskim, sprawdź, czy audyt to Twoja ścieżka i zgłoś się do nas. Nie wymagamy doświadczenia.

To oferujemy:

  • Co znajdziesz w naszym programie? AUDITaction podzieliliśmy na 7 modułów tematycznych, podczas których przeprowadzimy intensywny kurs obsługi Excela (pokażemy Ci, z którymi funkcjami i narzędziami audytor jest blisko zaprzyjaźniony); wyjaśnimy, jak rozumieć i jak stosować szereg pojęć i wyrażeń typowych dla audytu; odkryjemy karty i opowiemy, jak wygląda praca i współpraca w międzynarodowej firmie, takiej jak nasza; zdradzimy, na czym się koncentrować, a czego unikać. Gwarantujemy maksimum praktyki – prosto od pracujących u nas osób, na stanowiskach managerskich i seniorskich. Najlepszym zaoferujemy pracę na stanowisku asystenckim w Dziale Audytu RSM Poland.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Administratorem danych jest RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta