Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-07-25
Recepcjonistka
Nr ref. 76/7/2024/PB/2985
Warszawa, mazowieckie
Human Resources, Administracja
angielski
Praca stacjonarna

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi finansowe, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie recepcji,
  • przyjmowanie i wysyłanie poczty oraz przesyłek kurierskich,
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,
  • obsługa połączeń telefonicznych,
  • obsługa gości biura,
  • dbanie o zaopatrzenie biura (art. biurowe),
  • wsparcie administracyjne zespołu.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra obsługa komputera,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • solidność i dokładność w wykonywaniu pracy, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.
Oferujemy:
  • pracę stacjonarną w ścisłym Centrum Warszawy,,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę, Umowę Zlecenie lub kontakt B2B.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office