Stryker
Data aktualizacji: 2024-09-05
Poznań, Szczecin, Wrocław, wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie
BPO/SSC, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski
Praca stacjonarna
Data aktualizacji: 2024-09-05 Aplikuj
Przedstawiciel handlowy Spine (woj. zach-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie)

Poznań, Szczecin, Wrocław

We are excited to be named one of the World’s Best Workplaces by Fortune Magazine!
We are proud to offer you our total rewards package which includes bonuses, healthcare, insurance benefits, retirement programs, wellness programs, as well as service and performance awards – not to mention various social and recreational activities, all of which are location specific.

Zakres obowiązków:
  • Promocja i sprzedaż produktów działu Spine & IVS (rozwiązania zabiegowe kręgosłupa) na powierzonym terenie (woj. zach-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie)
  • Realizacja założonych celów i zadań
  • Udział w przetargach publicznych
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla personelu medycznego oraz stały monitoring wymagań i poziomu zadowolenia klientów
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, sympozjach, zjazdach medycznych oraz ich organizacja
  • Nawiązywanie nowych kontaktów oraz utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z pozyskanymi już klientami
  • Doprowadzanie do zawarcia umów oraz nadzór nad realizacją procesu sprzedażowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 letnie  (preferowane w branży medycznej, Medical Device Corp.) poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (m.in. ze względu na zagraniczne szkolenia)
  • Miejsce zamieszkania: województwo zach-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, prezentacji i pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia także na poziomie międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie nauki, program emerytalny)
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysoką kulturę pracy w zespole profesjonalistów oraz przyjazną atmosferę

Stryker is a global leader in medical technologies and, together with its customers, is driven to make healthcare better. The company offers innovative products and services in MedSurg, Neurotechnology, Orthopaedics and Spine that help improve patient and healthcare outcomes. Alongside its customers around the world, Stryker impacts more than 150 million patients annually.